32 مدل کابینت های گلاس

کابینت اصلی ترین قسمت در هر خانه و آشپزخانه ای است که امروزه کابینت آشپزخانه های گلاس یکی از زیباترین مدل ها برای دکوراسیون های مدرن است. میدانیم که ظاهر و چیدمان هر آشپزخانه ای تاثیر بسیاری بر کل دکوراسیون آن خانه می گذارد به همین دلیل بهتر است کابینت هایگلاس را در دکوراسیون های مدرن استفاده نمود تا علاوه بر سادگی زیبایی خاص خود را به محیط ببخشند.

کابینت های گلاس چیست؟
این مدل کابینت ها از جنس MDF تولید می شوند که روی آن ها با روکش هایی از جنس پلاستیکی و براق پوشانده می شود. روی ورق های هایگلاس یک لایه پوشش پلکسی گلاس زده می شود که باعث شفافیت و براق شدن سطح آن می شود. همین براق بودن کابینت های گلاس است که باعث شده طرفداران خاص خود را در دکوراسیون های مدرن داشته باشد.

مدل کابینت های گلاس
این مدل کابینت به دلیل تنوعی که در طرح و رنگ دارد می تواند پاسخگوی تمام سلیقه باشد. فقط کافیست طرح کابینت آشپزخانه های گلاس دلخواه خود را تصور کنید و رنگ مناسب دکوراسیون خود را انتخاب کنید. در هنگام خرید این مدل کابینت به مواد اولیه استفاده شده در آن توجه نمایی زیرا مقاومت و زیبایی آن به همین مواد اولیه و نحوه تولید و نصب آن بستگی دارد.

کابینت های گلاس جدید
با توجه به اینکه امروزه افراد بسیاری به دنبال زیبایی در عین سادگی هستند کابینت آشپزخانه هایگلاس بهترین گزینه برای این افراد است. درمدل های جدید با توجه به طرح نهایی و با استفاده از نورپردازی و نماهای خاص میتوانید زیبایی خاصی را در محیط حس کنید.

کابینت های گلاس براق
برخی از مدل ها با توجه به روکش آن ها نسبت به نمونه های دیگر براق تر هستن. همچنین کابینت های گلاس نور را به خوبی بازتاب می دهد و در محیط منعکس می کند به همین دلیل با برخورد نور های طبیعی و غیر طبیعی به آن ها فضا روشنتر می شود.

کابینت های گلاس سفید طلایی
اگر شما می خواهید کمی کابینت هایگلاس را از سادگی خارج کنید می توانید از ترکیب رنگ ها مانند سفید طلایی استفاه نمایید. اما توجه نمایید که از رنگ طلایی فقط در قسمت هایی مانند نماها یا فضای بین درب ها استفاده نمایید تا زیبایی و مدرن بودن کابینت حفظ شود.

کابینت های گلاس سفید طوسی
از سری رنگ هایی که امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است ترکیب رنگ سفید و طوسی است. ترکیب این دو رنگ برای کابینت آشپزخانه هایگلاس بسیار جذاب است. کابینت سفید طوسی به دلیل رنگ خنثی که دارد کاملا حس مدرن بودن و سادگی را القا می کند.

کابینت های گلاس اکلیلی
در برخی ورق های هایگلاس اکلیل به کار رفته است که با توجه به تنوعی که دارد می توانید برای براقیت بیشتر کابینت هایگلاس از این مدل استفاده نمایید.

کابینت های گلاس ابی
رنگ آبی کلاسیک و پر طرفدار است که اغلب از آن برای کابینت آشپزخانه های گلاس استفاده نمی کنند اما اگر به دنبال آشپزخانه ای خاص هستید می توانید از این رنگ برای کابینت های گلاس استفاده نمایید.

کابینت های گلاس استخوانی
ممکن است شما به رنگ ها و مدل هایی علاقه مند باشید که فقط رنگ ها و تنوعی محدودی داشته باشند اما کابینت هایپگلاس را می توانید در رنگ هایی مانند استخوانی که اغلب در طرح های کلاسیک استفاده می شود نیز سفارش دهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *